♥Love♥

18. listopadu 2012 v 17:36 | Bubble
Očekávaný článek je tu :)

Začnu tím, že jsem zadaná.
S panem J jsem téměř rok a půl, ale nejsem šťastná. On je hodný, věrný atp., ale není citlivý, mazlivý... za tu dobu jsem od něj neslyšela Miluji tě, a to mě hrozně mrzí, asi nemusím víc vysvětlovat. Už jsem měla takové ty stavy, kdy jsem to chtěla ukončit, protože tohle budoucnost nemá nebo pro mě ne šťastnou a to já nechci, ale láska je láska. Je to težký, ale když to řeknu tak, tak ten vztah stojí za prd. Nudí mě, stereotyp. Teď jenom souboj rozum x srdce. A hlavně mám strach, nechci být sama, ale to není tak důležitý, prostě jednou bych to udělat musela, dřív nebo později. Jenom se bojím toho, že nenajdu opět takového kluka, který mi bude věrný... Do té doby jsem totiž měla SMŮLU na kluky, pro každého jenom děvka.... Tak možná mě teď už trochu chápete. Takže teď už k součastnosti.

Před 14 dny jsem ve škole narazila na hrozně fajn kluka (pan H) :) když jsme dáli do řeči, tak jsme dobře pokecali, pak jsme si asi dva dny psali, ale začala jsem já, on sice psal smajlíky a vyptával se mě taky, ale u toho to skončilo. Nechtěla jsem se vtírat, a on už se sám neozval. Ve škole se pozdravíme, možná trochu kecnem, ale to je všechno. Škoda :( Asi pro něj nejsem přitažlivá. ALe z něho jsem byla opravdu hodavá, když jsem si na něho vzpomněla, tak jsem se usmívala a tak. Ale jak to bylo silné, tak to rychle odešlo. Pro mě možná dobře. Ale mohl by se rozhoupat :D

Někdy v říjnu jsem šla na autobus a na zastávce stál pěknej kluk (pan L). V hlavě mi proběhlo: "Kdo to je? Od někoho jede nebo co?" Kde by se tu u nás vzal takovej kluk?" No tak za týden už jsem měla informací víc, přistěhoval se sem a navíc předtím bydlel, tam kde sestřenka, takže kámoš :D No ale pak už jsem ho nepotkávala, tak nic. No a teď v pátek jsme byli na společné párty, se po mně furt koukal a pak mě pozval na panáka, ale to jsem musela odmítnout, protože jsem měla už slušně nakoupeno :D ale řekla jsem ať přijde za hodinu. No samozřejmě nedošel. Celou dobu byl s takovou místní ***, pak když byl sám, tak jsme za ním s kámoškou zašla, že pokecáme, že mu řeknu, že jsem od sestřenky atd., ale on nebyl vůůůbec výřečnej, horor no. Tak jsme se zvedly a odešly. No ale příští den už si mě našel na fb :D tak jsme psali a včera bylo to naše "rande" a doteď si tak nějak píšeme. Je milej a vím, že mě chce. ALE on je děvkař, jinak to říct nejde :D Ale za nějakej úlet by stál. No nevím no :D jsem věrná :) ale nespokojená, ale on na chození není, když to vezmu z hlediska nějaké budoucnosti, ale když to vezmu zase z druhé strany, tak by to mohl být prima strávenej třeba půlrok, přece jsem mladá :D Já prostě potřebuju někoho akčního :)

Ale teď co s tím? No říká se, že ten co nic nevsadí, nic nevyhraje, takže...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama