Září 2008

Týden?

29. září 2008 v 16:26 | Bubble
Jestli se ptáte proč jsem asi týden nenapsla článek, tak je to prosté, prostě se mi nechtělo, neměla jsem náladu a navíc sem ne tak uplně dodržela slib ( když sem došla domůl, tak sem si musela nečeho zobnout, nějak sem se nemohla ovládat...), ale i takhle sem zhubla kilo, což je celkem OK. I teď když tu sedím a píšu, užírám mandle v tiramisu ( ony to sou spíš mandle v bíle čokoládě a pak decentně v mléčné) a meruňky v jogurtu. Chci vám poděkovat za vaše blogy, které mě vždy povzbudí a dodají energii k tomu, že můžu jít dál
Nechce někdo spřátelit?

Na novo

21. září 2008 v 18:36 | Bubble
Takže taky po vzoru jedné holčiny budu jíst jenom obědy příští týden. Dík za inspiraci No opravdu se budu snažit. A kdybych měla náhodou hlad tak jediný co dám do pusy bude tuňák co nám straší v lednici spolu smíchanej s nějakou zeleninou. A pět dní se dá snad vydržet, nemyslíte?

Překvapení

21. září 2008 v 13:03 | Bubble
Tak jak to včera vypadalo blbě, tak se to nakonec obrátilo k lepšímu. Mamku sem nakonec přemluvila, že tam můžu jít sama. A tak sem jela. No na zastávce mě začal otravovat místní obejda, už sem se rozmýšlela, že to vzdám a půjdu domů, ale vzládla jsem to. Když sem dorazila rozmýšlela jsem se, jestli jít parkem nebo ne, ani sem neměla strach a ten normálně mám. Protože když nás tam můžou napadnout za bílého dne, proč ne v noci? (Poprvé se s tím někde svěřuju a ještě tak veřejně) Šli předemnou nějací borci tak jsem šla za nima. V pohodě jsem prošla celej park a zamířila do onoho podniku. Tam jsem vlezla a prázdno, tak mi proběhlo hlavou, že sem asi fakt měla zůstat doma. Přisedla jsem si tam k nějakým holkám, abych tam neseděla někde sama. Nakonec, ale přišly spolužačky, který bych tam nečekala ani ve snu. Pak ten podnik byl samozřejmě narvanej k prasknutí. Takže nakonec super akcička, kterou jsme si všechny užily.
No včerejší jídelníček sem ani nebudu dávat, protože jak sem byla v té depresi tak sem furt jedla.
Tak pusiny, věřte, že všechno se může dříve či později obrátit k lepšímu

Už nemůžu

20. září 2008 v 19:15 | Bubble
Už nemůžu nic. Furt jím musím přestat. Nemůžu žít, všichni, které jsem měla rádda se ke mně otáčí zady. Nevím co dělat Je to to nejhorší co se mi mohlo stát, nevim jestli mám jít na jednu akcičku sama neboo ne Člověk kterému sem hodně věřila se se mnou pomalu přestává bavit. Už nevím... Chci tam jet a asi tam taky pojedu, ale nevím, mám takovou hroznou náladu, že nevím jestli si to tam budu moct užít, jestli mě to bude vůbec bavit. Chce se mi brečet...
Tak si hlídejte záda, ať nedopadnete tak jak já...

Taneční - pátek

20. září 2008 v 13:31 | Bubble
Tak jako vždy v pátek ve škole je nuda... nemá cenu ani rozebírat. Pak jsem jela domů, tam byla tak půlhodinky a jela do tanečních. Fuj to byly fofry, namalovat se, oblíct se do šatů, vzít si x věcí s sebou. No v tanečních jsme si vyslechli půlhodinovej proslov a pak se šlo na to. Prdel, mooc, ale zvládla jsem to na těch vysokých podpadkách, vlastně se mě včera snad každej druhej ptal kolik měří. No já nevím, jsem je ještě neměřila... bývala moje odpověď. Asi je budu muset změřit, jinak odhady se pohybovaly kolem 8 až 10 centimetrů (jo ještě bych zapoměla říct, že se jedná o jehlový podpatky). Jediný čeho jsem se bála, byla polka. Takový to skákání, naštěstí sem to přežila v pořádku a nespadla jsem. Pak sme to šli zapít do nedalekého podniku. Byli jsme tam tak dvě hoďky a pak už sem odešla a jela domů. Stejně už tam zůstali jenom dva lidi.

I'm so lucky, lucky...

18. září 2008 v 16:33 | Bubble
Héééééééj dneska úplně moc. Nevim ani proč, ale mám dobrou náladu. Asi proto, že už se konečně umím aspoň trochu nějakým způsobem ovládat . Takže sem hodím svůj jídelák...
Snídaněnic
Svačinanic
Obědkousek ryžového nákypu
Svačinanic
Večeřepul rohliku
Teď ale z jiného soudku. Tak nějak dejme tomu, že ve třídě byla holka, která je a bývala mnohem prostorověji výraznější než já. A teď? Je ji tak půlka, no dobře tak až zase ne, ale takových osm-deset kilo shodila. A taky jak jezdím autobusem domů, sem potkávala jednu holčinu, asi tak mé postavy a teď je taky taková menší. Tss Jsk to ty lidi dělaj? Ale určitě maj můj obdiv. Aspoň vidím, že to de, takže to musím zvládnout taky!
Papa zlata

Everything is OK

17. září 2008 v 14:57 | Bubble
Na dnešek sem se ani netěšila, ale nakonec dobry. Konečně jsme dostali opraveny písemky z matiky, ne že bych se na ně těšila, protože sem očekávala tak pětku. Při té písemce mi vypadlo úplně všechno z hlavy. Když mi ji učitelka dala tak řekla, že slušný na to, že sem si vybrala ten nejtěžší způsob jak to spočítat. No a dostala sem trojku. Jupííí. No pak poslední hodinu jsme měli mít supla, ale nikdo nepřišel tak sme měli volnou hodinu. Prdel největší A teď sem konečně doma po tom co sem čekala dvacet minut na to než se uráčí přijet autobus.
Snídaně
malý jablíčko
Svačina
nic
Oběd
trocha těstovin
Svačina

Večeře

S dnešním jídelákem jsem v celku spokojená jenom kdybych pak mohla dopsat do té kolonky s tou večeří nic...
Tak se mějte pusiny!

F**k it!

16. září 2008 v 18:50 | Bubble
Už nevím co mám dělat. Nemůže se na sebe ani podívat, prostě hnus. Zítra budu držet hladovku, abych aspoň do pátku měla dvě kila dolů. Máme taneční tak tam přece nemůžu přijít jako bečka. Fakt teď nevim jak se mi to stalo, že takhle přibrala, asi errror. Co už. Tak uvidíme, jak to vdržím. Tak mi držte pro zítřek palce.
Muck :*

16.září

16. září 2008 v 16:53 | Bubble
Čauky zlata, tak dneska to vypadalo celkem slibne, ale zase sem zhřešila.
Snídaně
nic
Svačina
nic
Oběd
španátová polívka, filé
Svačina
rohlík se sýrem
Večeře
tak to už by stačilo
Jejda dneska ve škole to bylo strašný. Písemky sem úpně posrala, ale už je to celkem v poho. Dneska ještě udělám jakejsi projekt do bioly a končím.
Tak se mějte

About...

15. září 2008 v 17:22 | Bubble
Zdravím všechny, kteří sem zavítají. Rozhodla jsem se změnit to jak vypadám, už se mi to nelíbí. Takže sem budu psát co jsem snědla a tak. Aspoň budu mít nad sebou nějakou kontrolu. Tak třeba dneska:
Snídaně:ovesná kaše do hrníčku
Svačina:BeBe dobré ráno
Oběd:párek v rohlíku
Svačinarohlík se sýrem, jablko
Večeře:Půlka rohlíku s vysočinou

Tak se mějte